Eindhoven Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Eindhoven ndodhet në pjesën jugore të vendit. Kjo do të thotë se ka një shumëllojshmëri të luleve vendase dhe të importuara. Disa nga këto lule janë orkidetë me pika, anturiet dhe astilbet me pupla. Kopshtet publike dhe private shpesh përmbajnë margaritarë dhe manushaqe të bukura. Trëndafilat dhe gladiolat janë poashtu popullore në Eindhoven.
Bukuri Pa Ndjenja
USD 96.32

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

E shijshme
USD 107.88

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 133.57

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shije e Mirë
USD 133.57

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 77.06

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

E butë
USD 107.88

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 107.88

Besnikëri

24 Trëndafila

Seksi
USD 134.85

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 77.06

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 96.32

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Gjithnjë besnike
USD 96.32

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Dashuri ngurruese
USD 74.49

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 77.06

Buzëqeshëse

Trëndafila

Përqafime
USD 96.32

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 77.06

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 77.06

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Thellësisht e Dashuruar
USD 77.06

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Festim
USD 133.57

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Eindhoven. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Eindhoven kohët e fundit : -