Roterdam Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Roterdami është shtëpia e një prej festivaleve më të mëdha të tulipanëve në vend. Tulipanët me vija, katërore apo me pupëla mund të gjenden në Roterdam në pranverë. Lule tjera popullore në këtë qytet janë margaritarët, lulekuqet dhe gladiolat. Banorët vendas shpesh dhurojnë edhe zambakë në formë ylli miqëve dhe të dashurve të tyre.
Përulësi
USD 76.89

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 96.11

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Shpërblim Për Mirësi
USD 138.39

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 133.27

Nënshtrim

24 Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 133.27

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Besnikëri
USD 107.64

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 96.11

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Buzëqeshëse
USD 76.89

Buzëqeshëse

Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 96.11

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 133.27

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Joshje e Gjatë
USD 107.64

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Vetmi
USD 107.64

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 76.89

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 76.89

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Puthje
USD 107.64

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 76.89

Imagjinatë

12 Trëndafila

Festim
USD 133.27

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Imagjinatë
USD 76.89

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Roterdam. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Roterdam kohët e fundit : -