Juen Long Kau Hui Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në Yuen Long Kau Hui shihen shumë lloje të luleve të egra gjatë periudhës së pranverës. Margaritarët dhe karanfilat shine duke lulëzuar nëpër kodrina. Poashtu mund të gjenden edhe orkide aromatik si dhe zambakë të cilët mbushin ajrin nëpër dyqane. Zambakët e ujit me aromë të këndshme poashtu mund të gjenden nëpër qytet, së bashku me gladiolat dhe krizantemat.
Kapem Pas Teje
USD 78.30

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Thellësisht e Dashuruar
USD 78.30

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Gazmore
USD 78.30

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 125.29

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Entuziaste
USD 78.30

Entuziaste

Trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 78.30

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 78.30

Shpresë

Gerbera

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 78.30

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Dashuri e Shenjtë
USD 125.29

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pafajësi
USD 125.29

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Optimizëm
USD 78.30

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 78.30

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E re
USD 78.30

E re

Zambakë dhe trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 78.30

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Flirtim
USD 78.30

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Bukuri e Ndjeshme
USD 78.30

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Pajtim
USD 125.29

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Bashkim
USD 109.63

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO
Top