Tsuen Van Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Tsuen Wan përbëhet nga disa fshatra. Kjo i jep një kulturë unike dhe një variete të madhe të luleve. Tërndafilat e çajit dhe ata hibridë shihen kudo. Poashtu ka edhe disa lloje të tulipanëve nga Holanda. Jaseminët në formë ylli janë poashtu popullorë ku aroma e tyre e këndshme e mbush ajrin. Rreth tempujve mund të gjenden varietete të ndryshme të luleve të verdha.
Urtësi
USD 76.55

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Qejf
USD 122.47

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Plot Shkëlqim
USD 76.55

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 76.55

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Kënaqësi
USD 122.47

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Ego
USD 76.55

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuria e përgjegjshme
USD 76.55

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Mahnitëse
USD 137.78

Mahnitëse

Trëndafila

Hare e ardhshme
USD 76.55

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 76.55

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 88.03

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Përqafime
USD 88.03

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshje
USD 88.03

Joshje

12 Trëndafila

Kthjelltësi
USD 76.55

Kthjelltësi

8 trëndafila

Qëndrueshmëri
USD 88.03

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 122.47

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Falënderim
USD 122.47

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Durim
USD 76.55

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Top