Budapest Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në Budapest mund të gjendet sheshi Szabadsag me shumë lule të bukura. Nën pemët plotë hije vizitorët mund të gjejnë margaritarë, karanfila dhe kumak. Në qytet rriten edhe disa lloje të trëndafilave. Zambakët e gjatë dhe salviate kuqe janë poashtu lule popullore në këtë kryeqytet.
Lavdi
USD 63.82

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Guximtare
USD 102.10

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 73.39

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 73.39

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Bukuri e Qëndrueshme
USD 63.82

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Mahnitëse
USD 114.87

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Shikim i Shpejtë
USD 102.10

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 102.10

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Përqafime
USD 73.39

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 73.39

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Kujdesi Amënor
USD 89.34

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 114.87

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Humor
USD 73.39

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Shpresë
USD 63.82

Shpresë

Gerbera

Lartësi
USD 89.34

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 73.39

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Besnikëri
USD 89.34

Besnikëri

24 Trëndafila

Qejf
USD 102.10

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Top