New Baby


Bukuri madhështore
USD 90.64

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Durim
USD 90.64

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

E ëmbël
USD 90.64

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 90.64

Shpresë

Gerbera

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 113.30

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 90.64

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 126.89

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Vetmi
USD 126.89

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 90.64

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 157.10

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Mikpritje
USD 126.89

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Karakter
USD 163.15

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 90.64

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 90.64

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 113.30

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 90.64

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Madhështore
USD 157.10

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 157.10

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 126.89

Përkryerje

24 Trëndafila

Forcë
USD 113.30

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 113.30

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 98.19

Paç Fat

12 Trëndafila

Fisnike
USD 90.64

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 126.89

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Top