Çapra Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.51

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.69

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 151.69

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 151.69

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Hijeshi e Pjekur
USD 87.51

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 87.51

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 122.52

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Më Duaj Më Tepër
USD 87.51

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Strehim
USD 151.69

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.51

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e mrekullueshme
USD 87.51

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Flirtim
USD 87.51

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO