Çenai Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kur të ndodheni në Chennai do të shihni disa lloje të luleve. Disa prej tyre janë vendase e të tjerat të importuata përfshirë këtu edhe begoniat e manushaqet. Dorëzonjëzat dhe kalaveshët me jaseminë i ngjiten murinjëve, portave dhe drunjëve. Poashtu mund të gjenden edhe orkide e zambakë të cilët lulëzojnë rreth zonave fetare.
E butë
USD 114.48

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Festim
USD 141.74

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Kapem Pas Teje
USD 81.77

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 141.74

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Nënshtrim
USD 141.74

Nënshtrim

24 Trëndafila

Besnikëri
USD 114.48

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 102.21

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 81.77

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Mendime Qiellore
USD 141.74

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Përqafime
USD 102.21

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Thashethemëse
USD 147.19

Thashethemëse

72 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 81.77

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 141.74

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Përkryerje
USD 114.48

Përkryerje

24 Trëndafila

Moderne
USD 81.77

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Zonjë e Bukur
USD 81.77

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Përulësi e Këndshme
USD 81.77

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

E re
USD 81.77

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Çenai. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Çenai kohët e fundit : - Adambakkam, Adyar, Alandur, Alapakkam, Alwarpet, Alwarthirunagar, Ambattur, Aminjikarai, Andarkuppam, Anna Nagar

Ne ju dërgojmë buqeta me lule dhe një gamë dhuratash në të gjitha këto lagje dhe zonat përreth tyre në Adambakkam, Adyar, Alandur, Alapakkam, Alwarpet, Alwarthirunagar, Ambattur, Aminjikarai, Andarkuppam, Anna Nagar, Anna Nagar West, Annanur, Arumbakkam, Ashok Nagar, Athipattu, Avadi, Ayanavaram, Besant Nagar, Chembarambakkam, Chengalpattu, Chepauk, Chetput, Chitlapakkam, Choolai, Choolaimedu, Chromepet, Edayanchavadi, Egmore, Ennore, Ernavoor, Foreshore Estate, Georgetown, Greenways Road, Guduvancheri, Guindy, Guindy TVK Estate, Gummidipoondi, ICF Colony, Injambakkam, Irumbuliyur, Irungattukottai, K. K. Nagar, Karanodai, Karapakkam, Kathivakkam, Kattankulathur, Kavaraipettai, Kelambakkam, Kilpauk, Kodambakkam, Kodungaiyur, Kolathur, Korattur, Kosappur, Kottivakkam, Kotturpuram, Kovalam, Kovilambakkam, Koyambedu, Kundrathur, Madambakkam, Madhavaram, Madhavaram Milk Colony, Madipakkam, Maduravoyal, Mamallapuram, Manali, Manali New Town, Manapakkam, Mandavelli, Mangadu, Manjambakkam, Maraimalai Nagar, Mathur, Medavakkam, Meenambakkam, Minjur, Mogappair, Moolakadai, Muttukadu, Mylapore, Nandambakkam, Nandanam, Nandiambakkam, Nanganallur, Navalur, Neelankarai, Nerkundram, Nesapakkam, Nolambur, Nungambakkam, Padi, Palavakkam, Palavanthangal, Pallavaram, Pallikaranai, Pammal, Panagal Park, Park Town, Parry's Corner, Pattabiram, Pattaravakkam, Pazhaverkadu, Peerkankaranai, Perambur, Periapalayam, Perumbakkam, Perungalathur, Perungudi, Pondy Bazaar, Ponneri, Poonamallee, Porur, Potheri, Pudhur, Purasawalkam, Puzhal, Puzhuthivakkam, Red Hills, Royapettah, Royapuram, Sadayankuppam, Saidapet, Santhome, Semmencherry, Shenoy Nagar, Sholavaram, Sholinganallur, Singaperumalkoil, Siruseri, Sithalapakkam, Sowcarpet, Sriperumbudur, St. Thomas Mount, Sunguvarchatram, Surapet, T. Nagar, Tambaram, Teynampet, Tharamani, The Island, Thirumangalam, Thirumazhisai, Thirumullaivoyal, Thiruninravur, Thiruporur, Thiruvanmiyur, Thiruvidandhai, Thuraipakkam, Tirusulam, Tiruverkadu, Tiruvottiyur, Tolgate, Tondiarpet, Triplicane, Trustpuram, Urapakkam, Vadapalani, Vadaperumbakkam, Valasaravakkam, Vallalar Nagar, Vanagaram, Vandalur, Velachery, Veppampattu, Vichoor, Villivakkam, Vinayagapuram, Virugambakkam, Vyasarpadi, Washermanpet, West Mambalam: