Abohar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.64

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.17

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.17

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 150.17

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Strehim
USD 150.17

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Fisnike
USD 86.64

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 86.64

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 86.64

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 86.64

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Dashuri e Shenjtë
USD 150.17

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Meritë
USD 108.29

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Rrezikojmë
USD 86.64

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO