Allahabad Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.51

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.95

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 149.95

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 149.95

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

E përjetshme
USD 86.51

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 149.95

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 86.51

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Lartësi
USD 121.11

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Festim
USD 149.95

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Seksi
USD 151.39

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Magjepsje
USD 86.51

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Strehim
USD 149.95

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO