Allepej Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.69

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.99

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 151.99

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 87.69

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Festim
USD 151.99

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Dashuri e Shenjtë
USD 151.99

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje
USD 109.61

Joshje

12 Trëndafila

Strehim
USD 151.99

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.69

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 87.69

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 151.99

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Frymëzim
USD 151.99

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO