Amarnath Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.53

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Admirim i Fshehtë
USD 149.99

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.99

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.99

Nënshtrim

24 Trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 86.53

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Festim
USD 149.99

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 149.99

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Melodioze
USD 121.15

Melodioze

24 Trëndafila

Strehim
USD 149.99

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 121.15

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Pritshmëri
USD 86.53

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Braktisur
USD 149.99

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO