Ambatur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.69

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 86.69

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.27

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.27

Nënshtrim

24 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 86.69

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Seksi
USD 151.71

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Festim
USD 150.27

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 86.69

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Kujtime Të Hirshme
USD 86.69

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Shije e Mirë
USD 150.27

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Strehim
USD 150.27

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.69

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO