Ambur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.96

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.74

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.74

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 86.96

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Festim
USD 150.74

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Përulësi
USD 86.96

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 150.74

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 86.96

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Pritshmëri
USD 86.96

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 108.70

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Flirtim
USD 86.96

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 150.74

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO