Bagaha Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.99

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Ashpërsi
USD 85.99

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.05

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.05

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 149.05

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Përkryerje
USD 120.38

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përqafime
USD 107.49

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Luks
USD 85.99

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Dashuri e mrekullueshme
USD 85.99

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 149.05

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Elegancë
USD 85.99

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Pritshmëri
USD 85.99

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO