Bali Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.08

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 150.94

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 87.08

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Përqafime
USD 108.85

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.94

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.94

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 87.08

Përsosmëri

6 Trëndafila

Festim
USD 150.94

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Plot Shkëlqim
USD 87.08

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 87.08

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Ndjenja Të Ngrohta
USD 108.85

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Vetmi
USD 121.91

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO