Balurghat Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.01

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.55

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 152.55

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 80.67

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Festim
USD 152.55

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Jeta Është e Ëmbël
USD 152.55

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 152.55

Nënshtrim

24 Trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 88.01

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 152.55

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 88.01

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 88.01

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 152.55

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO