Bankura Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.25

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.50

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 149.50

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 149.50

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Lavdi
USD 86.25

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 86.25

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Strehim
USD 149.50

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.25

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Puthje
USD 120.75

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 86.25

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 149.50

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Shije e Mirë
USD 149.50

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO