Barakpur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.27

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.27

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 109.09

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 151.27

Nënshtrim

24 Trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 87.27

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 87.27

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 151.27

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Plot Shkëlqim
USD 87.27

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Strehim
USD 151.27

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 151.27

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Pritshmëri
USD 87.27

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Ngasje
USD 151.27

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO