Barasat Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.51

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Pranim
USD 87.51

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.69

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 151.69

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 151.69

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Qejf
USD 151.69

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Strehim
USD 151.69

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Përqafime
USD 109.39

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Të Dua Ende
USD 87.51

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.51

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Magjepsëse
USD 151.69

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Flirtim
USD 87.51

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO