Barsi Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.78

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.69

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 148.69

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 120.10

Origjinale

12 Zambakë

Joshje Sekrete
USD 107.23

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Shëndet i Mirë
USD 107.23

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 148.69

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Festim
USD 148.69

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Unitet
USD 107.23

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 148.69

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Pranim
USD 85.78

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Pavdekshmëri
USD 85.78

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO