Bhadresvar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.73

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E butë
USD 121.42

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Krenare
USD 79.50

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.33

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.33

Nënshtrim

24 Trëndafila

E ëmbël
USD 86.73

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 86.73

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Festim
USD 150.33

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Hare e ardhshme
USD 86.73

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 121.42

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Unitet
USD 108.41

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Mikpritje
USD 121.42

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO