Bhagalpur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.04

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Strehim
USD 150.88

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.88

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.88

Nënshtrim

24 Trëndafila

Përjetësi
USD 121.86

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Festim
USD 150.88

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Pafajësi
USD 150.88

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

E paharrueshme
USD 87.04

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Delikate
USD 87.04

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 150.88

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Strehim
USD 150.88

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.04

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO