Bhind Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.82

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.22

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 152.22

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 87.82

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Festim
USD 152.22

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Bukuri Shpirtërore
USD 152.22

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 109.78

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Të Përkas Ty
USD 109.78

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Strehim
USD 152.22

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Karakter
USD 158.08

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Pritshmëri
USD 87.82

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 87.82

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO