Bijapur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.70

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.29

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 150.29

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 150.29

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Guximtare
USD 150.29

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Bukuri madhështore
USD 86.70

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Strehim
USD 150.29

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.70

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 150.29

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 121.38

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Flirtim
USD 86.70

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Joshje
USD 108.38

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO