Borivli Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.75

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Puthje
USD 122.85

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.11

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 152.11

Nënshtrim

24 Trëndafila

Rini
USD 87.75

Rini

Trëndafila dhe karafila

Madhështore
USD 152.11

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 152.11

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Misterioze
USD 109.69

Misterioze

12 Trëndafila

Strehim
USD 152.11

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.75

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 87.75

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 152.11

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO