Botad Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.15

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.33

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Buzëqeshëse
USD 86.15

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.33

Nënshtrim

24 Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 86.15

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Festim
USD 149.33

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 149.33

Vdes për ty

Trëndafila

Strehim
USD 149.33

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.15

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 86.15

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Shëndet i Mirë
USD 107.69

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Flirtim
USD 86.15

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO