Budaun Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.14

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 147.57

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 147.57

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 85.14

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

E re
USD 85.14

E re

Zambakë dhe trëndafila

Festim
USD 147.57

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 106.42

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 147.57

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Urtësi
USD 85.14

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 147.57

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Strehim
USD 147.57

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 85.14

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO