Churu Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.43

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.08

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 148.08

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Urtësi
USD 85.43

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

E këndshme
USD 119.60

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Përsosmëri
USD 85.43

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 119.60

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 106.79

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Festim
USD 148.08

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 85.43

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Përjetësi
USD 119.60

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Qëndrueshmëri
USD 106.79

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO