Dam Dam Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.51

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.94

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Joshje Sekrete
USD 108.13

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 149.94

Nënshtrim

24 Trëndafila

Përqafime
USD 108.13

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Festim
USD 149.94

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 149.94

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Joshje
USD 108.13

Joshje

12 Trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 86.51

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Hutim
USD 149.94

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Dashuri Për Natyrën
USD 121.11

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Durim
USD 86.51

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO