Damoh Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.27

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.53

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 149.53

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 107.84

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Festim
USD 149.53

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Kujtime Të Hirshme
USD 86.27

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Krenare
USD 79.08

Krenare

12 Trëndafila

Strehim
USD 149.53

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 86.27

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 86.27

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 107.84

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Flirtim
USD 86.27

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO