Dehri Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.41

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Unitet
USD 110.52

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 153.25

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 153.25

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 153.25

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Mjaft Më Kritikove
USD 88.41

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 110.52

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 88.41

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Joshje Sekrete
USD 110.52

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 153.25

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 88.41

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 88.41

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO