Deoria Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.17

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.36

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Magjepsje
USD 86.17

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E paharrueshme
USD 86.17

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Nënshtrim
USD 149.36

Nënshtrim

24 Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 86.17

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Festim
USD 149.36

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Besnike
USD 120.64

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Durim
USD 86.17

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Strehim
USD 149.36

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 86.17

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Pritshmëri
USD 86.17

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO