Dharmavaram Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.17

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.83

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 152.83

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 152.83

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Besnikëri
USD 123.44

Besnikëri

24 Trëndafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 110.21

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Festim
USD 152.83

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Mikpritje
USD 123.44

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Besnike
USD 123.44

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Strehim
USD 152.83

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 88.17

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 88.17

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO