Durgapur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.48

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 87.48

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.63

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 151.63

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 151.63

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Luks
USD 87.48

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Besnike
USD 122.47

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Magjepsje
USD 87.48

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Strehim
USD 151.63

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.48

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 109.35

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Flirtim
USD 87.48

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO