Faizabad Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.94

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.43

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 152.43

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 87.94

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 152.43

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Ego
USD 87.94

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Festim
USD 152.43

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Strehim
USD 152.43

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Bukuri madhështore
USD 87.94

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.94

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 87.94

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 152.43

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO