Faridabad Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.80

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Besnike
USD 121.52

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.46

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 150.46

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 150.46

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Arratisu Me Mua
USD 86.80

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 150.46

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Humor
USD 108.50

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Pritshmëri
USD 86.80

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Zonjë e Bukur
USD 86.80

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Flirtim
USD 86.80

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 150.46

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO