Gaja Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.17

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.82

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 152.82

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Shenjtë
USD 152.82

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Festim
USD 152.82

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Dashuri e Braktisur
USD 152.82

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 88.17

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Strehim
USD 152.82

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 88.17

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 110.21

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Flirtim
USD 88.17

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Fisnike
USD 88.17

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO