Gajuvaka Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.24

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.22

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 151.22

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 122.14

Përkryerje

24 Trëndafila

Festim
USD 151.22

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

E këndshme
USD 122.14

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Strehim
USD 151.22

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.24

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Përqafime
USD 109.05

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 87.24

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Flirtim
USD 87.24

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e Shenjtë
USD 151.22

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO