Godhra Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.22

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.91

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Besnike
USD 123.50

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 152.91

Nënshtrim

24 Trëndafila

Fisnike
USD 88.22

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Misterioze
USD 110.27

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 123.50

Origjinale

12 Zambakë

Festim
USD 152.91

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Bukuri Pa Ndjenja
USD 110.27

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Strehim
USD 152.91

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 88.22

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 88.22

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO