Gudivada Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.37

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri madhështore
USD 87.37

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.44

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 151.44

Nënshtrim

24 Trëndafila

Festim
USD 151.44

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Kujdesi Amënor
USD 122.32

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 87.37

E hirshme

Karafila , trëndafila

Strehim
USD 151.44

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 109.21

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.37

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Rini
USD 87.37

Rini

Trëndafila dhe karafila

Flirtim
USD 87.37

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO