Guvahati Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.31

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri madhështore
USD 86.31

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Dashuri Për Natyrën
USD 120.83

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 149.60

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 149.60

Nënshtrim

24 Trëndafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 149.60

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 155.35

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Festim
USD 149.60

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Strehim
USD 149.60

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 107.88

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Pritshmëri
USD 86.31

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 149.60

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO