Gvalior Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.71

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E paharrueshme
USD 87.71

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 152.03

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 152.03

Nënshtrim

24 Trëndafila

Qejf
USD 152.03

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Festim
USD 152.03

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Elegante
USD 80.40

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Ego
USD 87.71

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Modesti
USD 87.71

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 152.03

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.71

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Magjepsje
USD 87.71

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO