Halisahar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 88.65

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 153.66

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 153.66

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 153.66

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Festim
USD 153.66

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Joshje Sekrete
USD 110.81

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 153.66

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Të Dua Ende
USD 88.65

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Strehim
USD 153.66

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 88.65

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 88.65

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Joshëse
USD 88.65

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO