Hapur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.64

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 87.64

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.90

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 151.90

Nënshtrim

24 Trëndafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 87.64

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Dashuri Besuese
USD 151.90

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Festim
USD 151.90

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Fisnikëri
USD 109.54

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Paç Fat
USD 80.33

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 87.64

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Madhështore
USD 151.90

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Strehim
USD 151.90

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO