Haridvar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 85.55

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 148.28

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 148.28

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Karakter
USD 153.99

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Mahnitëse
USD 153.99

Mahnitëse

Trëndafila

Festim
USD 148.28

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri e pa shkëmbyer
USD 119.77

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Strehim
USD 148.28

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Shpresë
USD 85.55

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 85.55

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 148.28

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Flirtim
USD 85.55

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO