Hisar Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.34

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Besnikëri
USD 122.28

Besnikëri

24 Trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.40

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 87.34

Imagjinatë

12 Trëndafila

Nënshtrim
USD 151.40

Nënshtrim

24 Trëndafila

Magjepsje
USD 87.34

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 151.40

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 109.18

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

E përjetshme
USD 87.34

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Festim
USD 151.40

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

E këndshme
USD 122.28

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Vdes për ty
USD 151.40

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO