Jagadhri Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.39

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.47

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 151.47

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 87.39

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 87.39

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Plot Shkëlqim
USD 87.39

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 87.39

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Festim
USD 151.47

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 87.39

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 87.39

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Strehim
USD 151.47

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pritshmëri
USD 87.39

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO