Jaigaon Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 86.58

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 150.08

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Besnike
USD 121.22

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Urime
USD 121.22

Urime

Trëndafila dhe orkide

Nënshtrim
USD 150.08

Nënshtrim

24 Trëndafila

Melodioze
USD 121.22

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 86.58

Shpresë

Gerbera

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 150.08

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Festim
USD 150.08

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 150.08

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Mikpritje
USD 121.22

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Përsosmëri
USD 86.58

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO