Jaunpur Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Fitore
USD 87.55

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 151.75

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Dashuri Besuese
USD 151.75

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 151.75

Nënshtrim

24 Trëndafila

Joshje
USD 109.44

Joshje

12 Trëndafila

Festim
USD 151.75

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 109.44

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Hare e ardhshme
USD 87.55

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Strehim
USD 151.75

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 87.55

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 151.75

Nënshtrim

24 Trëndafila

Flirtim
USD 87.55

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO